Teknoloji

Dead Cells 2 için henüz bir hazırlık yok

Özellikle Switch’te yakaladığı başarıyla isminden söz ettiren Dead Cells, pek çok otorite tarafından 2018’in en iyi oyunlarından biri olarak gösterilmişti. Switch’te olduğu kadar PC, PS4 ve Xbox One’da da ilgi gören yapımın devam oyununun gelip gelmeyeceği merak konusuydu.

Dead Cells 2 hakkındaki ilk yorum en yetkili ağızların birinden geldi. Oyunun yapımcısı konumunda bulunan Motion Twin’in tasarımcısı olan Ssbastien Benard, Dead Cells 2 için herhangi bir planlarının olmadığını açıkladı.

Benard, Dead Cells’i devam ettirmeyi düşünmediklerini ve yeni projelere odaklandıklarını açıkladı. Dead Cells 2’nin şu anda yalnızca para odaklı bir proje olacağına değinen Motion Twin yetkili ismi, asıl amaçlarının bu olmadığını belirtti.

Görünen o ki Motion Twin şu aralar Dead Cells’ten tamamen bağımsız ve oldukça farklı bir yapım üzerinde çalışıyor. Elbette şimdilik bu oyun hakkında bir bilgi yok.

Bu arada dip not olarak hatırlatalım. Dead Cells’te Türkçe dil desteği de bulunuyor. Yani eğer şimdiye kadar bu oyunu denemediyseniz, mutlaka oynamanızı tavsiye ederiz. Az önce de belirttiğimiz üzere, Dead Cells Switch haricinde PC, PS4 ve Xbox One için de çıktı.

İki kadın yüz yıllık yasağı deldi

Mesut Özil kararını verdi

Zeynep Alkan’dan olay paylaşım

Tags

Kaan GİRGİN

Ben Kaan GİRGİN, 1996 Balıkesir doğumluyum 2013 yılından beri kendimi sanal Dünyada geliştiriyorum. Sürekli olarak yeni bilgiler edinip deneyimlerimi bu site üzerinden sizler ile paylaşıyorum.

İlgili Makaleler

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Kapat