Teknoloji

Days Gone’ın multiplayer modu Sony’den dönmüş

Şimdiye kadar edindiğimiz resmi bilgilere göre oyunda multiplayer modu yer almayacak. Yani yapım tamamen hikaye moduna odaklı bir şekilde karşımıza çıkacak.

Aslında Saber Interactive, Days Gone için bir multiplayer modu yapmayı düşünmüş. Fakat bu fikir Sony tarafından pek hoş karşılanmamış.

Hali hazırda World War Z oyununu geliştiren Saber Interactive CEO’su Matt Karch konu ile ilgili şunları söyledi.

“Açıkçası Sony’nin zombi temalı bir oyun duyurması bizleri biraz tedirgin etti. Biz World War Z’e güveniyoruz. Nasıl bir iş çıkardığımız ortada. İstedik ki bu tecrübemizi Days Gone’ın multiplayer modunda da gösterelim. Fakat Sony oyunu çıkarmaya o kadar çok odaklanmış ki bu teklifimizi pek de önemsemedi”

Görünen o ki Sony tek kişilik senaryolar üzerine yoğunlaşmaya devam edecek. Genel olarak bakıldığında PlayStation 4’e özel olarak yayınlanan oyunlar içerisinde öyle online tarafı ağır basan bir oyun yok. Dolayısıyla Sony’nin bu ret kararı bizleri fazla şaşırtmadı.

Kanser hakkındaki kulaktan dolma iddialar

Bilimi şaşırtan insanlar!

Mesut Özil kararını verdi

Tags

Kaan GİRGİN

Ben Kaan GİRGİN, 1996 Balıkesir doğumluyum 2013 yılından beri kendimi sanal Dünyada geliştiriyorum. Sürekli olarak yeni bilgiler edinip deneyimlerimi bu site üzerinden sizler ile paylaşıyorum.

İlgili Makaleler

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir

Bu yazımızada bakın

Kapat
Kapat