Teknoloji

Crackdown 3’ün çıkış tarihi öne çekildi

Microsoft, Xbox One ve Windows 10 için özel olarak geliştirdiği Crackdown 3’ün çıkış tarihini öne aldığını duyurdu. Normalde oyunun 22 Şubat’ta satışa sunulacağı belirtilmişti. Fakat Microsoft, Crackdown 3 çıkış tarihini 15 Şubat olarak güncelledi. Yani kaba bir şekilde oyunun beklenenden bir hafta önce raflardaki yerini alacağını söyleyebiliriz.

Crackdown 3 için Wrecking Zone modu duyuruldu

Microsoft’un kendi platformlarına özel olarak geliştirdiği oyunla ilgili tek duyuru çıkış tarihinin öne alınmasından ibaret değil. Dileyenler serinin ilk oyununu 30 Kasım’a kadar Xbox Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilecekler. Eğer serinin ilk iki oyununu daha önce denemediyseniz, bu fırsatı kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

15 Kasım’da raflardaki yerini alacak olan Crackdown serisinin devam oyunu Wrecking Zone isimli yeni bir modla birlikte gelecek. 5 ajandan oluşan iki takımın tamamen yıkılabilir savaş alanlarındaki mücadelesini temel alacak olan mod, online odaklı bir team deatmatch temasına sahip olacak.

öne çıkan haberler

Jennifer Lopez’in pozu olay oldu

Emekliye çifte müjde

Süper Loto talihsizi

Tags

Kaan GİRGİN

Ben Kaan GİRGİN, 1996 Balıkesir doğumluyum 2013 yılından beri kendimi sanal Dünyada geliştiriyorum. Sürekli olarak yeni bilgiler edinip deneyimlerimi bu site üzerinden sizler ile paylaşıyorum.

İlgili Makaleler

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir

Bu yazımızada bakın

Kapat
Kapat