Teknoloji

Clips daha keyifli bir Selfie deneyimi sunuyor

Clips’teki Selfie ortamı sayesinde arkaplan siliniyor ve sizlere bambaşa bir dünya sunuluyordu. Apple, bugün ise Clips uygulamasına 6 tane yeni Selfie ortamı ekleniyor. Güncelleme ile ayrıca 3 adet yeni filtre de uygulamaya ekleniyor. Uygulamayı App Store>Güncellemeler bölümünden güncelleyerek yeni özellikleri kullanmaya başlayabilirsiniz.

Apple Clips uygulamasına gelen yeni özellikler

TrueDepth kamera sistemini kullanarak sizi bir hayvan ormanına, canavar laboratuvarına, bulutların üstüne ve daha birçok yere götüren 6 yeni Selfie Ortamı arasından seçim yapın.

Kendinizi Disney Pixar’ın İnanılmaz Aile 2’sine ait nefes kesici bir Selfie Ortamı’nın tam ortasına, Municiberg şehir merkezine ışınlayın.

Selfie Ortamları, önizleme ve kayıt sırasında yüksek kaliteli portre bölümleme için A12 Bionic yongasındaki Neural Engine’i kullanır.

3 yeni filtreyi kullanarak videonuzun tek renkli bir çizgi roman, sulu boya resim veya eski film gibi görünmesini sağlayın.

Apple Clips

Bilim, spor ve sessiz film gibi temalara sahip 8 yeni özelleştirilebilir posterle harika görünümlü başlık kartları yaratın.

Videonuza vurgu ve açıklama eklemek için 8 etkileyici çıkartma ve 4 renkli metin etiketi arasından seçim yapın.

Eğlenceli pop, lounge ve klasik esintili müziklerin yanı sıra yeni Selfie Ortamları’na uygun parçaları da içeren ve videonuzun uzunluğuna göre otomatik olarak ayarlanan 17 yeni telifsiz film müziği arasından seçim yapın.

öne çıkan haberler

14 saatte pişiyor

Futbol hayatı tehlikede

Süper Loto talihsizi

Tags

Kaan GİRGİN

Ben Kaan GİRGİN, 1996 Balıkesir doğumluyum 2013 yılından beri kendimi sanal Dünyada geliştiriyorum. Sürekli olarak yeni bilgiler edinip deneyimlerimi bu site üzerinden sizler ile paylaşıyorum.

İlgili Makaleler

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir

Bu yazımızada bakın

Kapat
Kapat