Teknoloji

Bu akıllı saat tam da müzisyenler için: Soundbrenner Core

Şimdiye kadar pek çok akıllı saat üretildi. Bu ürünlerde adım sayma, kalp ritmi takibi, kalori hesabı gibi sağlık uygulamalarının yanında; arama yapabilme, bildirimleri görebilme ve müzik dinleme gibi özellikler de bulunuyor. Şu an ön siparişte bulunan Soundbrenner Core ise, işe biraz daha müzik sosu katma düşüncesinde.

Soundbrenner Core, “müzik” odaklı bir akıllı saat. İçinde adım sayma, bildirimlerinize göz atabilme gibi özellikler var haliyle. Ama asıl önceliği müzik ve bu sebeple de müzisyenlerin ilgi duyabileceği bir ürün.

Soundbrenner Core sayesinde gitarınızı, bas gitarınızı ya da kemanınızı rahatlıkla akort edebilir, performansınız esnasında müzik ses seviyesi yüksekse bundan haberdar olarak düzenlemeler yapabilir, bir metronoma sahip olabilir ve saatin akıllı telefonlar için hazırlanan uygulaması sayesinde tüm verilerinizi rahatlıkla takip edebilirsiniz.

Şu an Indiegogo üzerinde ön siparişte bulunan cihazın polikarbon ve çelik olmak üzere iki versiyonu var. Su sıçramalarına karşı dayanıklı ve tek şarj ile 3 günlük pil ömrü sunuyor. Ek olarak farklı kayış seçeneklerinin sunulduğu paketler de mevcut. Başlangıç fiyatı 179 dolar olan ürünün mart itibarıyla teknoloji severlerle buluşması hedefleniyor.

En gözde çift değişti

Bir zamanlar onlar modaydı

Hamsilerin sırrı ortaya çıktı

Tags

Kaan GİRGİN

Ben Kaan GİRGİN, 1996 Balıkesir doğumluyum 2013 yılından beri kendimi sanal Dünyada geliştiriyorum. Sürekli olarak yeni bilgiler edinip deneyimlerimi bu site üzerinden sizler ile paylaşıyorum.

İlgili Makaleler

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir

Bu yazımızada bakın

Kapat
Kapat