İndir

Baidu Antivirus

Baidu antivirus, bilgisayarınızı virüslere karşı korumak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir antivirüs yazılımıdır.

Programın en önemli özellikleri arasında bulut (cloud) teknolojisi kullanması ve kendi antivirüs motoru haricinde entegre olarak popüler ve güvenilir antivirüs yazılımlarından biri olan Avira antivirüs motoru ile birlikte gelmesidir. Bu sayede zararlıları tespit etme kabiliyeti oldukça yüksek. 
Program oldukça küçük boyutlu ve sistem kaynaklarını çok az tüketiyor. Standart bir antivirüs yazılımında olması gereken gerçek zamanlı koruma, otomatik güncelleme, kendini koruma (self-defence), tam veya seçime bağlı tarama gibi tüm özellikleri bünyesinde barındırıyor.
Baidu antivirus, sisteminizi virüs, trojan gibi zararlılardan korurken aynı zamanda internetteki gezintilerinizde de güvenlik sağlıyor. Phishing (avlama) saldırılarına, truva atlarına, hileli içeriklere karşı da koruma sağlıyor.  Ayrıca tarayıcınızı ve tarayıcınızın ana sayfa ayarlarını değiştiren uygulamalara karşı da koruması var.
Program tüm bu sahip olduğu özelliklere rağmen ücretsiz sunuluyor. 

İndir

Tags

Kaan GİRGİN

Ben Kaan GİRGİN, 1996 Balıkesir doğumluyum 2013 yılından beri kendimi sanal Dünyada geliştiriyorum. Sürekli olarak yeni bilgiler edinip deneyimlerimi bu site üzerinden sizler ile paylaşıyorum.

İlgili Makaleler

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir

Bu yazımızada bakın

Kapat
Kapat