Teknoloji

Assassins Creed Compilation geliyor

Assassins Creed’in oyun dünyasının en uzun soluklu serilerinden biri olduğunu söyleyebiliriz. Ubisoft’un ilk başlarda Prince of Persia’nın yan hikayesi olarak tasarladığı Assassin’s Creed, sonradan bağımsız bir yapım olarak karşımıza çıkmıştı. Oyun severlerin ilk Assassin’s Creed’e gösterdikleri ilgi, Ubisoft’u harekete geçirmiş ve neredeyse her sene yeni bir AC oyunuyla karşılaşmıştık.

2016 yılında seriye kısa bir ara veren yapımcı stüdyo, 2017’de Origins, 2018’de ise Odyssey ile seriyi devam ettirmişti. AC Odyssey’in satışa sunulmasından kısa bir süre önce stüdyo yetkilileri 2019 yılında yeni bir Assassins Creed oyununun gelmeyeceğini açıklamışlardı.

Geçtiğimiz gün Alman perakende devi MediaMrkt’ın Assassins Creed Compilation isimli yeni bir oyunu PS4, Xbox One ve Switch için listelemesi kafa karışıklığına neden oldu.

MediaMrkt, Assassins Creed Compilation’u 39.99 euro fiyat etiketi ve 29 Mart çıkış tarihiyle listeledi. Gerek çıkış tarihi, gerekse de oyunun fiyatı Assassins Creed Compilation’un yeni bir oyun olmadığını gösteriyor. Muhtemelen yine birkaç Assassins Creed oyununun bir araya geldiği bir paket ile karşılaşacağız.

Şimdilik Ubisoft cephesinden bu oyun için herhangi bir açıklama gelmiş değil. Yine de bekleyip göreceğiz.

öne çıkan haberler

Ünlüleri kıskandıran düğün!

Unutulmaz nişan

Riekerink’ten sürpriz paylaşım

Tags

Kaan GİRGİN

Ben Kaan GİRGİN, 1996 Balıkesir doğumluyum 2013 yılından beri kendimi sanal Dünyada geliştiriyorum. Sürekli olarak yeni bilgiler edinip deneyimlerimi bu site üzerinden sizler ile paylaşıyorum.

İlgili Makaleler

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir

Bu yazımızada bakın

Kapat
Kapat