Teknoloji

Anthem için nefes kesen 2. tanıtım videosu

2019’un en çok beklenen oyunlarından biri olan Anthem’in çıkışına artık sayılı günler kaldı. Bioware ve Electronic Arts işbirliğiyle geliştirilen yapım, eğer büyük bir aksilik olmazsa 22 Şubat’ta raflardaki yerini almış olacak.

Hatırlanacağı üzere oyun dünyasının önde gelen mecralarından biri olan IGN, kısa süre önce Bioware imzası taşıyan yapım için 15 dakikalık bir oynanış videosu yayınlamıştı. Bu videonun akabinde EA’den yeni bir paylaşım daha geldi.

Electronic Arts, hali hazırda Las Vegas’ta gerçekleşen Tüketici Elektroniği Fuarı çerçevesinde Anthem için yeni bir video yada yayınladı. Yayınlanan bu videoya yukarıdan göz atabilirsiniz.

Bu videonun Tüketici Elektroniği Fuarı’nda yayınlanmasının asıl nedeni ise NVidia. Oyun sektörünün önemli isimlerinden biri olan Nvidia’nın yeni DLSS teknolojisinin kullanıldığı ilk oyun Anthem olacak. Oyunun yalnızca PC versiyonunda kullanılacak olan DLSS (Deep Learning Super-Sampling) teknolojisi oyunun çok daha gerçekçi olmasını sağlıyor.

Bioware’ın uzun bir süredir üzerinde çalıştığı yapım PlayStation 4, Xbox One ve PC için eş zamanlı olarak satışa sunulacak. Bu arada dip not olarak belirtelim. PS4 Pro ve Xbox One için özel bir versiyonun çıkması da gündemde. Bu özel versiyonda normal sürümlere nazaran çok daha göz alıcı bir dünya, oyun severleri bekliyor olacak.

Hamsilerin sırrı ortaya çıktı

Bir zamanlar onlar modaydı

Onlara ‘Portekizli askerler’ deniyor

Tags

Kaan GİRGİN

Ben Kaan GİRGİN, 1996 Balıkesir doğumluyum 2013 yılından beri kendimi sanal Dünyada geliştiriyorum. Sürekli olarak yeni bilgiler edinip deneyimlerimi bu site üzerinden sizler ile paylaşıyorum.

İlgili Makaleler

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir

Bu yazımızada bakın

Kapat
Kapat