Teknoloji

Akıllı telefon pazarına yeni bir soluk kazandıracak

Samsung‘un devrim yaratan katlanabilir telefonu Infinity Flex Display adı verilen bir teknolojiye sahip. Infinity Flex Display sayesinde telefon katlanabiliyor. Ancak bu ekranın çözünürlüğü henüz bilinmiyor.

200 gram ağırlığında olacak olan bu telefon, açıldığında 7.3 inç büyüklüğünde bir ekran sunacak. Katlandığında ise 4 inçlik bir kullanım alanı kullanıcıları bekleyecek. 7.3 inç büyüklüğündeki tablet modu ise kullanıcılara üç farklı uygulamayı aynı anda açma imkanı sunacak.

Samsung, Galaxy modellerinde Samsung Experience arayüzünü kullanıyordu. Ancak bu telefonda Samsung One UI adı verilen bir arayüz kullanılacak. Ayrıca Samsung, bu telefon için Google ile ortak çalışacak.

Oldukça ilginç olan bu telefonun fiyatı da bir hayli ilginç. Samsung’un katlanabilir telefonunu 1.800 dolar seviyesinde satışa sunması bekleniyor. Katlanabilir telefonunun çıkış tarihi bilinmediği gibi hangi isimi taşıyacağı da henüz bilinmiyor.

öne çıkan haberler

Süper Loto talihsizi

Emekliye çifte müjde

Jennifer Lopez’in pozu olay oldu

Tags

Kaan GİRGİN

Ben Kaan GİRGİN, 1996 Balıkesir doğumluyum 2013 yılından beri kendimi sanal Dünyada geliştiriyorum. Sürekli olarak yeni bilgiler edinip deneyimlerimi bu site üzerinden sizler ile paylaşıyorum.

İlgili Makaleler

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir

Bu yazımızada bakın

Kapat
Kapat