Teknoloji

AirPods 2 ne zaman satışa sunulacak?

Apple, iPhone Xs ve iPhone Xr modellerini tanıtmış olduğu etkinliğin başlangıcında yeni AirPods hakkında ipuçları vermişti. Bir kadının kulağında olan yeni AirPods, Hey Siri komutunu eller serbest modunda destekleyecek ve su geçirmez bir yapıda olacak. Ancak etkinliğin başında gösterilen yeni AirPods, maalesef ki etkinlikte tanıtılmamıştı.

Apple’ın yeni AirPods’u Ekim ayında düzenleyeceği iPad etkinliğine saklayacağı düşünülüyordu. Ancak Cupertinolu teknoloji devi yeni AirPods’u geçen ayda da tanıtmamıştı. Bugün ise yeni AirPods hakkında dişe dokunur bilgiler geldi.

AirPods 2

Söylentilere göre; AirPods 2 modeli 2018 yılı bitmeden satışa sunulacak. Yeni AirPods; Apple’ın yine tanıtıp 1 yılı aşkın süredir satışa sunmadığı AirPower kablosuz şarj matı ile uyumlu olacak. İlk seriden farklı olarak yeni taşıma kutusu kablosuz şarj destekli olacak.

Apple W3 çipi ile gelmesi beklenen yeni AirPods, su geçirmez özelliğe sahip olacak. Bunların yanında daha iyi müzik deneyimi için ses konusunda da iyileştirmelerin yapılacağı düşünülüyor. Türkiye’de son zamlar sonra 1.200 TL civarında satılan AirPods’un, yeni modelinin 1.500 TL‘den başlaması bekleniyor.

 

öne çıkan haberler

14 saatte pişiyor

Süper Loto talihsizi

Emekliye çifte müjde

Tags

Kaan GİRGİN

Ben Kaan GİRGİN, 1996 Balıkesir doğumluyum 2013 yılından beri kendimi sanal Dünyada geliştiriyorum. Sürekli olarak yeni bilgiler edinip deneyimlerimi bu site üzerinden sizler ile paylaşıyorum.

İlgili Makaleler

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Kapat