İndir

Advanced Encryption Package

Çoğu zaman başkalarının görmesini istemediğimiz dosyaları çeşitli şekillerde kilitleriz. Fakat bazen bu kilitli dosyalardan birilerine göndermeniz gerekebilir. İşte burada Advanced Encryption Package 2008 devreye giriyor ve istediğiniz özelliklere uygun, kendi kendini açabilen ve bunun için Advanced Encryption Package kurulumu gerektirmeyen dosyalar oluşturmanızı sağlıyor.

Programın içinde dosya parçalayıcı, orijinal dosyanızı çeşitli şekillerde böler ve size explorer tarzı gösterir. Ve bu şekilde dosyaları kilitleme işlemini parça parça gerçekleştirir. Program 448/256/128 bit şifreler oluşturabiliyor. Yani kilitlediğiniz dosyaların kesinlikle güvende olduğundan emin olabiliyorsunuz. Advanced Encryption Package 2arayüz desteği ile birlikte geliyor ve 10 farklı arayüz ile sisteminize yükleniyor. Ayrıca zip dosyalarına da %100 destek veriyor. Bu programda oluşturduğunuz kilitli zip dosyalarının sıkıştırılma oranı ise Winzip’i geçiyor.

Komut satırından da çalışabilen program, dosya kilitleme konusunda ne kadar başarılı olduğunu gösteriyor. Eğer sizin de başkalarından gizli kalması gereken dosyalarınız varsa, bu programı denemenizi öneririz. Sırlarınızı tutacağından emin olabilirsiniz…

NOT:Programın tam sürümü $49.95’dır.İndir

Tags

Kaan GİRGİN

Ben Kaan GİRGİN, 1996 Balıkesir doğumluyum 2013 yılından beri kendimi sanal Dünyada geliştiriyorum. Sürekli olarak yeni bilgiler edinip deneyimlerimi bu site üzerinden sizler ile paylaşıyorum.

İlgili Makaleler

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir

Bu yazımızada bakın

Kapat
Kapat