İndir

Ad-Aware Free Antivirus+

Ad-Aware Free Antivirus+, Lavasoft’un efsanevi Anti-Spyware yazılımı Ad-Aware’nin yeni nesil sürümüdür. Bu hali ile anti-spyware modülüne ek olarak gerçek zamanlı bir virüsten koruma aracına da sahiptir. Birçok ücretli virüsten koruma yazılımının sahip olmadığı gerçek-zamanlı tarama özelliği ile sürekli sizi zararlılara karşı korur.

Ad-Aware Free Antivirus+, virüsler dışında casus yazılımlara, reklam yazılımlarına, truva atlarına, kısaca kötü niyetli içeriğine sahip tüm zararlılara karşı etkin koruma sağlayan bir araçtır. Ayrıca kullandığınız internet tarayıcı ile yaptığınız tüm gezintiler sırasında sayfaları tarayarak bulaşabilecek zararlı içerikleri de engellemektedir.  

Yazılım sahip olduğu oyun modu ile de oyun oynadığınız sırada sistem kaynaklarınızı daha rahat kullanabilmenizi sağlamaktadır. Sahip olduğu eski yapısı ile aşırı derecede sistem kaynağı kullandığı için eleştiriler alan yazılım yeni hali ile bu sıkıntısını da çözmüş görünüyor. Bu nedenle sistem kaynaklarınızı hiç zorlamadan rahatlıkla kullanabileceğiniz bir yazılım haline gelmiştir. 

Editörün Yorumu: Eğer ücretsiz biçimde virüslerden, casus yazılımlardan korunmak, gerçek-zamanlı biçimde korunmak ve internette gezinirken kendinizi güvende hissetmek istiyorsanız yazılımı mutlaka denemenizi öneririm. 

Not: Yazılımın kurulumu sırasında karşınıza çıkan araç çubuğu kurma seçeneğini devre dışı bırakmayı unutmayınız. Zira varsayılan halinde araç çubuğu kurulsun seçeneği işaretli olarak geliyor. O nedenle kutucuklardaki işaretleri kaldırmayı unutmayınız. 

 

İndir

Tags

Kaan GİRGİN

Ben Kaan GİRGİN, 1996 Balıkesir doğumluyum 2013 yılından beri kendimi sanal Dünyada geliştiriyorum. Sürekli olarak yeni bilgiler edinip deneyimlerimi bu site üzerinden sizler ile paylaşıyorum.

İlgili Makaleler

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir

Bu yazımızada bakın

Kapat
Kapat