Teknoloji

AC Legacy of the First Blade için ilk video

Assassin’s Creed serisinin son oyunu olan Odyssey, geçtiğimiz Ekim ayının hemen başında raflardaki yerini almıştı. Oyun yayınlandıktan yaklaşık olarak 2 ay sonra ilk ek paket de oyun severlerin beğenisine sunulmuş olacak.

Oyun dünyasını az çok yakından takip edenlerin de bileceği üzere Ubisoft 2019’da yeni bir Assassin’s Creed oyunu çıkarmayacağını açıklamıştı. Yani önümüzdeki yıl yeni bir AC oyunu gelmeyecek. Dolayısıyla 2020’ye belki de yeni nesil konsollara kadar elimizdeki son AC oyunu Odyssey olacak.

Eğer Assassin’s Creed Odyssey senaryosu sizin için yeterli gelmediyse, oyun için yayınlanacak olan ek paketlere de bakmanızı tavsiye ederiz. Bilindiği üzere Ubisoft AC Legacy of the First Blade eklentisini daha önce duyurmuştu. Bu eklentinin 3 bölüm halinde yayınlanacağı ve bölümler arasında altı haftalık bir sürecin olacağı da belirtilmişti.

Merakla beklenen AC Legacy of the First Blade için ilk video geçtiğimiz gün yayınlandı. 4 Aralık’ta çıkacak olan AC Legacy of the First Blade için yayınlanan ilk tanıtım videosuna yukarıdan göz atabilirsiniz.

3 bölümlük ek paket oyunun ana senaryosunda önemli bir yeri bulunan ikonik hidden blade’i ilk kimin kullandığını konu edinecek. Ayrıca suikastçilerin temel hedefini ve neden gölgelerde dolaştıklarını da bu ek paket sayesinde anlamış olacağız.

öne çıkan haberler

Juventus istediğine pişman oldu

Ekmeğini taştan çıkarıyor

Genç futbolcunun boynu kırıldı!

Tags

Kaan GİRGİN

Ben Kaan GİRGİN, 1996 Balıkesir doğumluyum 2013 yılından beri kendimi sanal Dünyada geliştiriyorum. Sürekli olarak yeni bilgiler edinip deneyimlerimi bu site üzerinden sizler ile paylaşıyorum.

İlgili Makaleler

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Kapat