İndir

ABC CHAOS

ABC CHAOS kapsamlı, gelişmiş bir veri şifreleme programıdır. Kullanımı kolay olup, parola ve saydam şifreler oluşturabilirsiniz. Program sayesinde kişisel bilgi ve arşiv dosyalarınızı kolayca şifreleyerek verilerinizin güvenliğini sağlayabilirsiniz.

Sadece uygun bir parola girmeniz yeterli olur. Parola doğrulandıktan sonra erişilebilir ve herhangi bir uygulama için şeffaf veri şifrelemesi içinde kullanabilirsiniz. Birkaç adımda başarılı bir şekilde bilgisayardaki dosyaları şifreleyebilirsiniz.

Program Blowfish algoritma ve 128 bit şifreleme kullanır. Parola uzunluğu için 7 sembol kullanabilirsiniz. Ağ kullanımı sayesinde Windows işletim sistemi içinde ağ sürücülerine de kolayca erişip, şifreleyebilirsiniz.

Programın kullanımı:
Önemli: Öncelikle bir test dosyasında çalışmanız tavsiye edilir. İşletim sistemindeki önemli dosyaları ve yazılımları şifrelemek için denemeyiniz!
Sol kısımdan şifrelemek için dosya/klasör seçin.
Orta kısma sürükleyin.
Sağ pencere içinde Choos-dosya için yol seçin.
Choos-dosyası için bir ad girin.
Bir parola girin.
Parolayı doğrulayın.
Encrypt/Şifrele butonuna basın.

Çözmek için:
Sağ pencerede çözülecek Choos-dosyayı seçin.
Orta kısma sürükleyin.
Sol pencerede çözülecek yolu seçin.
Parolayı girin.
Decrypt/Çöz butonuna basın.İndir

Tags

Kaan GİRGİN

Ben Kaan GİRGİN, 1996 Balıkesir doğumluyum 2013 yılından beri kendimi sanal Dünyada geliştiriyorum. Sürekli olarak yeni bilgiler edinip deneyimlerimi bu site üzerinden sizler ile paylaşıyorum.

İlgili Makaleler

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir

Bu yazımızada bakın

Kapat
Kapat