İndir

360 Total Security

360 Total Security bilgisayarınızı virüslere ve çeşitli tehditlere karşı koruyan tamamen ücretsiz bir antivirüs programıdır. Ayrıca bilgisayarınızı optimize ederek ve başlangıç dosyalarını düzenleyerek daha performanslı bir bilgisayar deneyimi sunar.

Özellikleri
Sistem hızlandırmaVirüs koruma ve taramaGereksiz dosya temizlemesiAğ güvenlik kontolüİndirilen dosya taraması (Anlık)Kötü amaçlı web sitelerini engellemeOnline alışveriş korumasıReklam ve zararlı yazılım engeliZamanlı taramaWebcam, USB sürücü korumasıKeylogger koruması

Programın en büyük özelliği ise bulut tarama özelliğini kullanır. Yani program kendi altyapısı dışında ödül almış 5 farklı antivirüs yazılımı motorunu bir yapıda toplayıp çalışır. 5 Farklı antivirüs yazılımı motoru ile bilgisayarınızı tarar ve 5 farklı yazılımın istatistiklerine göre yazılımın zararlı olup olmadığına karar verip işlemi uygular.

İndir

Tags

Kaan GİRGİN

Ben Kaan GİRGİN, 1996 Balıkesir doğumluyum 2013 yılından beri kendimi sanal Dünyada geliştiriyorum. Sürekli olarak yeni bilgiler edinip deneyimlerimi bu site üzerinden sizler ile paylaşıyorum.

İlgili Makaleler

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir

Bu yazımızada bakın

Kapat
Kapat