İndir

360 Internet Security

360 Internet Security, çoklu virüs tarama motoruna sahip, gerçek zamanlı koruma sağlayan, bulut (cloud) destekli, üstelik ücretsiz bir antivirüs yazılımıdır.

Yazılım üç farklı antivirüs motoru içeriyor. Bunlar bulut tabanlı, QVM ve pek çoğunuzun bildiği Bitdefender motoru.
Sisteminizdeki kritik kaynaklara erişmeye çalışan kötü amaçlı bir uygulama tespit ettiğinde program bu durumu size bildiriyor ve uygulamayı engelliyor. 
Yerleşik sistem koruması haricinde internetteki gezintilerinizden kaynaklanan risklere karşı da koruma sağlıyor. URL filtreleme özelliği ile kötü amaçlı hazırlanmış web sitelerine girmenize engel oluyor ve internetten inndirdiğiniz dosyaları tarıyor.
Yazılımın diğer bir özelliği de “gizlilik koruması”. Bu kısım, keylogger olarak tabir edilen klavye kaydedicilere karşı koruma ile, bilgisayarınızdaki webcam’in isteğiniz dışında açılmasını engelleyen webcam korumasından oluşuyor.
Sade ve anlaşılır arayüzü sayesinde, Türkçe desteği olmadığı halde yazılımı bilgi gerektiren detaylı ayarlarla uğraşmadan,  zorlanmadan kullanabilirsiniz.
Ücretsiz antivirüs arayanlar için yeni ve dikkat çeken bir alternatif.

İndir

Tags

Kaan GİRGİN

Ben Kaan GİRGİN, 1996 Balıkesir doğumluyum 2013 yılından beri kendimi sanal Dünyada geliştiriyorum. Sürekli olarak yeni bilgiler edinip deneyimlerimi bu site üzerinden sizler ile paylaşıyorum.

İlgili Makaleler

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir

Bu yazımızada bakın

Kapat
Kapat