Teknoloji

2019 Nokia’nın yılı olacak

Bir zamanlar Apple yoktu,

Firmada Başkan Yardımcısı ve Pazarlama Direktörü görevlerinde bulunan Pekka Rantala verdiği bir demeçte firmanın 2019 yılında Amerika’daki faaliyetlerini artırmayı hedeflediğini söyledi. Rantala sonunda Nokia’nın akıllı telefon sektörünün lider markalarından biri haline geleceğine inancını belirtirken, sektörde büyük oyuncuların olduğunun farkında olduklarını ve bu amaçlarına ulaşmalarının zaman alacağının bilincinde olduklarını belirtti.

Nokia’nın Amerika pazarında büyümesi için ilk adım ise alanında büyümek, ancak aynı zamanda şirketin büyük operatör firmalarıyla da görüşmeler yapıldığı açıklanmıştır. Konuyla ilgili herhangi bir detay verilmezken, Nokia’nın Verizon ile bir ortak çalışma gerçekleştirmesi bekleniyor. Bununla ilgili olarak geçmişte birkaç kez Verizon markalı ‘Nokia 2V’ye ilişkin birkaç bilgi gün yüzüne çıkmıştı.

Şu an akıllı telefon piyasasında çok çetin bir rekabet söz konusu. Samsung, Apple, LG gibi dev markaların yanı sıra Huawei, Oppo ve Xiaomi gibi Çin menşeli markalar da bu rekabetin içerisinde. Nokia ise bu pastadan pay alabilecek mi? Bunu zaman gösterecek.

Para karşılığı evini gezdiriyor!

‘Yumurta’nın içinden bakın ne çıktı!

Ormanda yaşamayı seçen youtuber şoke etti!

Tags

Kaan GİRGİN

Ben Kaan GİRGİN, 1996 Balıkesir doğumluyum 2013 yılından beri kendimi sanal Dünyada geliştiriyorum. Sürekli olarak yeni bilgiler edinip deneyimlerimi bu site üzerinden sizler ile paylaşıyorum.

İlgili Makaleler

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir

Bu yazımızada bakın

Kapat
Kapat