Teknoloji

10 dakikada 100 bin satan telefon

Firma, 150 dolarlık satış fiyatı olan telefonla ilgili oldukça iddialı bir açıklama yapmış ve ürünün ocak ayı sonu itibarıyla 1 milyon satışa ulaşmasını hedeflediklerini belirtmişti. İşte bu hedef doğrultusunda, ilk ciddi işaret de gelmişe benziyor.

Redmi Note 7’nin ilk partisi kısa süre önce satışa sunuldu ve çıkar çıkmaz da tükendi. Firma, ilk etapta 100 bin adet telefonunu satışa çıkardı ve yalnızca 8 dakika 36 saniyelik sürede hepsi tükendi. Görünüşe göre 1 milyon hedefinin gerçekleşmesi zor değil.

Redmi Note 7’nin sıradaki satış etkinliği 18 Ocak’ta gerçekleştirilecek. Yine ürünün satışa sunulur sunulmaz dakikalar içinde tükenmesi bekleniyor. Cihazın mavi, siyah ve altın olmak üzere 3 farklı renk seçeneği var. Kutudan standart olarak 10W şarj adaptörü çıkıyor, ama istenirse biraz daha para karşılığında 18W adaptör tercih edilebiliyor.

 

 

Bonkör hava yolu şirketi!

Kendisini besleyen kadını yedi!

Mesut Özil’i gönderiyorlar

Tags

Kaan GİRGİN

Ben Kaan GİRGİN, 1996 Balıkesir doğumluyum 2013 yılından beri kendimi sanal Dünyada geliştiriyorum. Sürekli olarak yeni bilgiler edinip deneyimlerimi bu site üzerinden sizler ile paylaşıyorum.

İlgili Makaleler

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Kapat